Alles per maandin een lijst?      aankondiging  Activiteit melden

Laden Evenementen

← Terug naar Evenementen

Zaal CeCilia

+ Google Maps
Gelmelstraat 6 a
Hoogstraten, 2320
http://www.zaalcecilia.be

Aankomende Evenementen

Evenementen Lijst navigatie

februari 2018

Toneel: “Het leraarslokaal” – Hoogstraten

vrijdag 23 februari - 20:00
|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

One event on Thursday 1 March 2018 at 8:00pm

One event on Friday 2 March 2018 at 8:00pm

One event on Saturday 3 March 2018 at 8:00pm

One event on Sunday 4 March 2018 at 8:00pm

One event on Wednesday 7 March 2018 at 8:00pm

One event on Thursday 8 March 2018 at 8:00pm

One event on Friday 9 March 2018 at 8:00pm

One event on Saturday 10 March 2018 at 8:00pm

One event on Friday 23 February 2018 at 8:00pm

One event on Saturday 24 February 2018 at 8:00pm

One event on Sunday 25 February 2018 at 8:00pm

Zaal CeCilia, Gelmelstraat 6 a
Hoogstraten, 2320
+ Google Maps
€ 12
Het leraarslokaal

Het leraarslokaal is een hilarische en erg herkenbare komedie die een grappig beeld geeft van het leven in een school zoals er in Vlaanderen een aantal zijn.

Meer weten »
+ Exporteer Evenementen

Alles per maand / in een lijst      aankondiging  Activiteit melden